APERTUM CZ  |  SOFTWARE OKNA 

 

TECHNOSOFT

PROFIL SPOLEČNOSTI


Česká společnost TECHNOSOFT se sídlem v Chropyni působí v oblasti informačních technologií od roku 1996.

Na počátku své existence se softwarehouse orientoval na vývoj softwaru na zakázku a prodej jednotlivých programových produktů a komponentů. Od roku 1997 se zaměřuje na oblast dodávek informačních systémů do výrobních, obchodních a servisních organizací.

Základní filozofii společnosti Technosoft je otevřenost vůči zákazníkům a obchodním partnerům. Rychlá reakce na jejich požadavky s maximálním využitím nových moderních trendů v oblasti IT s důrazem na profesionální poskytování všech nabízených služeb a produktů.

TECHNOSOFT se zapsal do povědomí tuzemského trhu jako autorizovaný distributor informačního systému APERTUM.CZ pro oblast východní Evropy.

Poslání společnosti Technosoft: 

  • Vždy máme na mysli efektivitu a přínos pro klienta 

  • Veškeré informace získané při spolupráci s klientem považujeme za nejvýše důvěrné. 

  • Profesionalita je nezbytnou vlastností každého přístupu k zákazníkovi. 

  • Preferujeme dlouhodobou, vzájemně výhodnou spolupráci. 

  • Jsme kdykoli připraveni dál se učit a průběžně udržujeme naše vybavení, včetně datových zdrojů, na odpovídající úrovni. 

  • Zákonnost a etičnost pro nás představují nepřekročitelné hranice. 

  • Společnost si je plně vědoma významu svých zaměstnanců, jakožto nositelů know-how těchto zásad, tak osobního přístupu ke klientům a úspěchu společnosti Technosoft vůbec.

Společnost Technosoft nabízí produkty a služby v oblasti IT. 

Mezi základní portfolio patří:

INFORMAČNÍ SYSTÉM APERTUM.CZ - informační systém určený pro malé a střední firmy podnikající v oblasti výroby, poskytování servisních služeb, obchodu a servisu, pracující na platformě klient-server a využívající technologie otevřených databází SQL.

OKNA - informační systém OKNA je vícejazyčné sw řešení pro výrobce plastových oken, který umožňuje vyhotovit návrhy oken či dveří, zpracovat nabídku, evidovat zákazníky, zadat řezné plány do výroby a další úkony potřebné pro správný chod výrobní organizace.

ŠKOLICÍ STŘEDISKO - ke správnému a efektivnímu využití dodaného informačního systému patří bezesporu dobré proškolení a praktické procvičení používání daného programu. Školení konkrétních produktů a vzdělávací kurzy probíhají v příjemném prostředí moderně vybavené učebny, v níž jsou pro zákazníky připraveny výkonné počítače zapojené v síti, velkoplošná projekce. Samozřejmostí je bezplatné občerstvení našich zákazníků.

PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ A KANCELÁŘSKÉ TECHNIKY -  prodejnu výpočetní techniky najdete v sídle společnosti Technosoft na Moravské ulici v Chropyni. Nabízíme široký sortiment počítačů, tiskáren a ostatní výpočetní a kancelářské techniky od renomovaných výrobců za příznivou cenu. Ke správnému prodeji patří i dokonalý servis, který zajišťuje servisní středisko techniků se silným vozovým parkem. Tito jsou připraveni na zavolání přijet a opravu provést přímo ve Vaší firmě nebo bytě.


Copyright 2011, Technosoft spol. s r.o.